הגנה זמנית למשטחים

Goop Guys נחשבים לממציאים של ההגנה הזמנית למשטחים. החברה בבעלות אוסטרלית וכן החומרים כולם מיוצרים באוסטרליה – בקרת האיכות שלנו היא הביטחון שלך ליישום מקצועי ולהסרה קלה של ציפוי המגן באתר הבניה שלך.

חסוך כסף, קבלנים ובונים מוציאים כספים רבים בכל שנה על החלפת חלונות, אריחים וחיפויים אחרים בשל שריטות ונזקים במהלך הבניה. כל זאת יכול להימנע כאשר משתמשים בהגנת המשטחים במוצרי Goop Guys. חסוך זמן,  ניקוי האתר לפני מסירה נהיה קל יותר – הסרת הציפוי הזמני מהירה וקלה! 

הגנה זמנית למשטחים23

Goop  לרצפות – הנו ציפוי המיועד לשטחים בהם יש תנועה. החוזק הגבוה של החומר יחד עם היותו בעל מאפיינים למניעת החלקה וקל להסרה גורמים שיהיה “מוצר חובה” לקבלנים ובונים הרוצים להגן על רצפות כנגד שריטות,הכתמה ונזק. החומר מתאים למגוון סוגי רצפות.

Goop  לדלפקים – דלפקים הם אחד האזורים הפגיעים ביותר באתרי הבניה המועדים לנזק לפני מסירה מגן על אזורים אלו בקלות וביעילות.

Goop  לאמבטיות – מתאים לאמבטיות אקריליות ומפיברגלס. אפקטיבי ביותר בהגנת בריכות ספא יקרות / ג’קוזי וכדומה. כל מוצרי Goop  מיושמים ע”י מיישמים מוסמכים.

Goop  לחלונות – אחד המוצרים הפופולריים במגוון מוצרינו המגן על משטחים מנזקים הנגרמים ע”י טיח, שבבים . כתוצאה מליטוש, צבע, חול ועוד מונע מחומרים אלו לפגוע בזכוכית במהלך עבודות הבניה באתר ומשמר אותה במצב בו הותקנה.

Goop  לרכב – הגן על רכבך ,יישום פשוט באמצעות רולר והסרה קלה של הציפוי הם הפתרון כדי לשמור על צבע הרכב מזפת, שבבי אבנים וכל נזק אחר הנגרם בנסיעה.

Goop  לחסימה והסתרה – הוא מוצר מצוין להגנה זמנית על חלונות ראוה או ויטרינות במבנים מסחריים בשלב הבינוי, בו יש בנוסף צורך למנוע הצצה חטטנית באשר למתרחש בפנים.

 

צרו עמנו קשר